Feladatok

  • Fröccsöntött termékek szériagyártásának felügyelete műszaki vezető utasításai szerint
  • Munkavégzés (fél)automata, kézi gép mellett
  • Összeszerelés
  • Minőség ellenőrzése
  • Gyártás, mintázás dokumentálása
  • Könnyű fizikai, rakodási, csomagolási feladatok, üzemrend tartása, munkaterület átadása

Elvárások

  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás

Előny

  • Gyors és jó kézügyesség
  • Termelésben, összeszerelésben, ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Fogékony, nyitott, problémamegoldó szemléletmód

Egyéb információk

  • Munka kezdete: megegyezés alapján, akár azonnal
  • Munka típusa: teljes munkaidő, munkaszerződéssel
  • Munkavégzés helye: 2072 Zsámbék
  • Elérhetőség: Várnai Levente, +36 30 381 6915
  • Jelentkezési határidő: 2018. május 26.

  • images/randomimg/1.JPG
  • images/randomimg/2.JPG
  • images/randomimg/3.JPG
  • images/randomimg/4.JPG
  • images/randomimg/5.JPG
  • images/randomimg/6.JPG
  • images/randomimg/7.JPG
  • images/randomimg/8.JPG
You are here:   Home1. Operátor, összeszerelő, gépkezelő