Feladatok

  • A rábízott egyszerűbb készülékek, műanyag termékeket gyártó fröccsöntőgépek és szerszámok kezelése, felügyelete, beállítása, átszerelése, tisztítása, karbantartása.
  • Próbagyártás, mintázás és sorozatgyártás szervezése, felügyelete, dokumentálása
  • Gépészmérnök utasításai alapján folyamatos karbantartásban, fejlesztésben való részvétel
  • Operátorok munkájának támogatása
  • Az elkészült termékek minőségvizsgálata, hulladék műanyagok újrahasznosítása
  • A termékek összeszerelése és egyéb utómunkálatok elvégzése, egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása (sorjázás, összeszerelés, tamponálás, csomagolás stb.)

Elvárások

  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás, határozottság
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó és szervezőkészség

Előny

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság és szemlélet
  • Műanyagipari tapasztalat nem akadály, tanulás készsége és igénye
  • Fogékony, nyitott, problémamegoldó szemléletmód

Egyéb információk

  • Munka kezdete: megegyezés alapján, akár azonnal
  • Munka típusa: teljes munkaidő, munkaszerződéssel
  • Munkavégzés helye: 2072 Zsámbék
  • Elérhetőség: Várnai Levente, +36 30 381 6915
  • Jelentkezési határidő: 2018. május 26.

  • images/randomimg/1.JPG
  • images/randomimg/2.JPG
  • images/randomimg/3.JPG
  • images/randomimg/4.JPG
  • images/randomimg/5.JPG
  • images/randomimg/6.JPG
  • images/randomimg/7.JPG
  • images/randomimg/8.JPG
You are here:   Home2. Technikus, műszaki karbantartó, fröccsöntő-gépbeállító